home
Game in your style

Послуги: гольф-тренажери

 

великий гольф  /  міні-гольф  /  гольф-тренажери  /  гольф-кари  /  системи поливу  /  гольф-стиль  /  гольф-розваги


Гольф-тренажер – високотехнологічний пристрій, що дозволяє проводити повноцінну гру в гольф та тренування. За допомогою комп’ютерної системи гольф-тренажери створюють ефект присутності на реальному гольф-полі.

golfsimulator Тренажер не займає багато місця у будинку чи квартирі, єдиною обов’язковою умовою є наявність високої стелі, оскільки без цього буде неможливо проводити удари з повноцінним замахом.

Тренажер являє собою конструкцію, всередині якої, знаходиться екран та комп’ютерна система, що складається з комп’ютера, відео-проектора та інфрачервоних сенсорів.

Основою конструкції є металевий каркас, з внутрішньої сторони вкритий спеціальним ударостійким та антистатичним покриттям. Задня стінка тренажеру служить екраном, виготовленим з високоміцного нейлону. У передній частині тренажеру знаходиться відео-проектор з високою розрізняльною здатністю, та інфрачервоні сенсори.

Проектор проектує зображення гольф-поля на екран, створюючи тим самим візуальний ефект присутності гравця на полі. Інформаційне табло на екрані показує номер гравця, відстань до прапорця, напрямок та швидкість вітру перед кожним ударом. А звукова карта комп’ютера відтворює природні шуми, звук вітру та м’яча, що падає, тим самим підсилюючи ефект присутності.

golfsimulator Спеціальна площадка імітує траву та пісок бункера. На такому тренажері можна відпрацьовувати різноманітні удари, крім удару накатом.

При ударі м’яч гравця пролітає через інфрачервоні сенсори, що з високою точністю враховують швидкість, обертання та напрямок польоту м’яча і передають цю інформацію в комп’ютер. М’яч вдаряється в екран, гаситься за рахунок спеціального прошарку екрану та падає на підлогу, при цьому комп’ютер завдяки інформації, отриманої ним від сенсорів, проектує на екрані подальший політ і падіння м’яча.

Тренажер може працювати і в якості тренера оскільки після удару окрім загальної інформації про удар програма виводить на екран і підказки про його покращення.

golfsimulator Комп'ютерна система гольф-тренажера дає цілий ряд можливостей, які неможливо здійснити на реальному гольф-полі, наприклад: переглянути з різних сторін траєкторію польоту, швидкість м’яча, дальність удару; прослідкувати за ударом з різних точок: з місця удару, з місця приземлення м’яча, з прапора. Гольф-тренажер дозволяє продемонструвати рельєф поля, знайти точне місце знаходження лунки, тощо.

Автоматична система підрахунку балів дозволяє проводити змагання за участю кількох гравців. Однією з унікальних особливостей гольф-тренажера є можливість за допомогою комп’ютерної програми проводити турніри на кращих гольф полях світу, таких як St. Andrews, Pebble Beach та ін. Рельєф полів та їхнє оточуюче середовище відтворюються до найдрібніших деталей. Гравець за своїм бажанням обирає поле та задає умови гри.

Грою у віртуальний гольф займаються і професійні гравці, щоб не втрачати кваліфікацію, і початківці, щоб покращити свій рівень до гри на справжньому полі.

Компанія "ЛЕНД ГОЛЬФ" пропонує тренажери фірми Full Swing Golf, Inc. (США)

Розміри тренажера:

  • висота - 3.20 м;
  • ширина - 4.50 м;
  • довжина - 5.50 м.

Варіанти постачання:

  • авіа-постачання – 15-20 днів;
  • постачання морем – 45-60 днів.


З питань придбання та для отримання каталогу звертайтесь за офісними телефонами або по e-mail.


великий гольф  /  міні-гольф  /  гольф-тренажери  /  гольф-кари  /  системи поливу  /  гольф-стиль  /  гольф-розваги

версія для друку eng   rus   ukr
ТОВ "ЛЕНД ГОЛЬФ"
Україна, м. Київ 04111
вул. Черняховського, 29

+380 (44) 501-2898
+380 (97) 510-0176

info@landgolf.com.ua

golfer
© 2005 - 2018
ТОВ "ЛЕНД ГОЛЬФ"
Made by CASPELLA