home
Game in your style

Послуги: міні-гольф / для підприємців

 

великий гольф  /  міні-гольф  /  гольф-тренажери  /  гольф-кари  /  системи поливу  /  гольф-стиль  /  гольф-розваги

міні-гольф для підприємців  /  міні-гольф для гравців  /  модульні конструкції


ПРИБУТОК + ІМІДЖ + СТИЛЬ

У Вас уже є ресторан, клуб, готель, база відпочинку або інша нерухомість і Ви думаєте як отримати або збільшити власні прибутки? Або можливо Ви шукаєте можливість заснування нового бізнесу? Тоді у нас є ділова пропозиція:

Зіграємо в гольф!

golfcourse З нами це просто та вигідно. Наші площадки для міні-гольфу спроектовані таким чином, що представники будь-якої статі чи віку без особливих зусиль зможуть освоїти основні елементи гри. Це робить міні-гольф привабливою розвагою для всіх без виключень. А ми допоможемо примусити цю елітну гру працювати на Вас. На сьогоднішній день дана ніша в Україні абсолютно вільна.

Володіти площадкою для міні-гольфу – це не тільки новий, цікавий вид бізнесу для українського підприємця, але й суттєві прибутки, - навіть найменша доцільно розташована гольф-площадка у Вашому закладі зробить його більш привабливим для клієнта. Аксіома проста – Ви встановлюєте площадку для міні-гольфу і вона починає приносити очікувані прибутки, підкреслює Ваш імідж та стиль!

Одна з найпривабливіших особливостей цього бізнесу полягає у тому, що витрати на інвентар та обладнання мінімальні та одноразові, а сервісне обслуговування не вимагає великих витрат. Всього лише одна людина в змозі одночасно обслуговувати клієнтів і доглядати за площадкою та інвентарем.

Припустимо, що Ви вирішили обрати міні-гольф як вид підприємницької діяльності та спосіб вкладання коштів. Приблизний розрахунок надасть змогу оцінити прибутковість даного бізнесу.

Середня плата за гру на площадці з 18-ма лунками складає 10 USD. Припустимо, що за день Вашу площадку буде відвідувати 20 гравців, в такому випадку дохід буде складати 200 USD – це всього за один день і виходячи з мінімальних розцінок! Доходи значно вищі у вихідні та святкові дні.

Кількість ігор Прибуток за день (USD) Прибуток за тиждень (USD) Прибуток за місяць (USD) Прибуток за сезон (USD)
20 200 1400 6000 36000
40 400 2800 12000 72000
80 800 5600 24000 144000
100 1000 7000 30000 180000
150 1500 10500 45000 270000
200 2000 14000 60000 360000

Наступним і, мабуть, найбільш відповідальним, кроком є вибір того типу площадки, який найбільш підходить саме Вам.

На ринку існує два основних типи площадок для міні-гольфу: портативні або модульні (дерев’яні, пластикові або металеві) та стаціонарні (з полімер-бетонною основою). Суть гри залишається незмінною, але кожному з типів притаманні певні особливості. Беручи до уваги розмір території, на якій планується розміщати площадку, строки та початковий капітал оптимальним може бути той чи інший тип площадки, або їхня комбінація.

golfcourse
golfcourse golfcourse golfcourse

Середня вартість типової модульної площадки з 18-ма лунками складає 11 тисяч доларів, а її інсталяція займає близько двох днів. Модульні площадки складаються із заготовлених частин і займають від 40 до 1500 м2, при цьому немає необхідності втручатись у природний ландшафт, вирівнювати та переплановувати територію. Портативні площадки мають дуже велику перевагу – їх можна з легкістю перевезти з одного місця на інше за декілька годин. Влітку їх можна розміщати на відкритому повітрі, а після завершення сезону вони можуть бути перенесені в закрите приміщення і, відповідно, приносити прибуток цілий рік.

golfcourse Стаціонарні площадки займають значно більше часу на виготовлення та будівництво. Споруджуються вони безпосередньо на території замовника з урахуванням всіх особливостей території та інших природних умов. Головною відмінністю таких площадок є полімер-бетонна основа, що дає можливість створювати унікальний дизайн з різноманітними варіаціями форми, розміру та додаткових елементів. Цей тип площадок приваблює значно більше відвідувачів саме за рахунок своєї природності та естетичної краси. Побудувати та ввести в експлуатацію таку площадку можна за 4-7 тижнів. Вартість залежить від кількості ігрових полів та особливостей дизайну, початкова вартість складає 6 тисяч доларів. Вартість однієї лунки (одного ігрового поля) в даному випадку складає 2 тисячі доларів. Прикрашати дизайн такої площадки можуть штучні водоспади, піщані бункери, містки, штучне або натуральне каміння, тощо. Площа, що необхідна для побудови стаціонарної площадки складає від 60 до 400 м2.

Однак яку б площадку Ви не обрали для свого бізнесу, дохід та задоволення від володіння нею неодмінно виправдають вкладені Вами кошти!


великий гольф  /  міні-гольф  /  гольф-тренажери  /  гольф-кари  /  системи поливу  /  гольф-стиль  /  гольф-розваги

міні-гольф для підприємців  /  міні-гольф для гравців  /  модульні конструкції

версія для друку eng   rus   ukr
ТОВ "ЛЕНД ГОЛЬФ"
Україна, м. Київ 04111
вул. Черняховського, 29

+380 (44) 501-2898
+380 (97) 510-0176

info@landgolf.com.ua

golfer
© 2005 - 2018
ТОВ "ЛЕНД ГОЛЬФ"
Made by CASPELLA