home
Game in your style

Послуги: міні-гольф

 

великий гольф  /  міні-гольф  /  гольф-тренажери  /  гольф-кари  /  системи поливу  /  гольф-стиль  /  гольф-розваги

міні-гольф для підприємців  /  міні-гольф для гравців  /  модульні конструкції


Гольф – це, без перебільшення, один з найбільш елітних видів спорту. І цілком очевидно, що далеко не для всіх він є доступним чи то з фінансових, чи то з фізичних обмежень. Однак, серйозною альтернативою великому гольфу є міні-гольф.

golfcourse Міні-гольф – це самостійний вид спорту, котрим займаються мільйони жителів нашої планети, і він залишається популярним вже більше ніж 50 років. Часто саме міні-гольф стає першим кроком на шляху до великого гольфу. Сьогодні ця гра викликає все більше інтересу і серед вітчизняних спортсменів та любителів.

Мінімум витрат, відсутність будь-яких протипоказань по статі, віку, вазі, фізичним можливостям тощо – ось ключові моменти, що привертають увагу до цієї гри.

Елементи міні-гольф площадок чудово збалансовані та розраховані як на вдачу так і на вміння гравців. Це дозволяє цілим родинам, як дітям, так і людям похилого віку, професіоналам та початківцям грати та змагатись на рівних.

За своєю суттю міні-гольф аналогічний великому гольфу: метою гри є попасти на кожному з ігрових полів у лунку за якомога меншу кількість ударів. А основною відмінністю є те, що на відміну від великого гольфу, тут гравець за весь час гри використовує лише одну ключку – „паттер”, за допомогою якої він „закочує” м’яч у лунку по штучному покриттю поля.

golfcourse Важко переоцінити користь міні-гольфу в оздоровчому плані: він позитивно впливає на всю нервову систему, допомагає навчитись зосереджувати увагу, сконцентруватись, відволіктись від оточення. А концентрація уваги на білому м’ячі, що лежить на темно-зеленій поверхні – це ідеальна можливість для тренування м’язів ока, заспокоєння та розслаблення.


Площадки міні-гольфу – це не тільки місце активного відпочинку та проведення дозвілля, вони можуть бути ще й об’єктами естетичного задоволення. Сучасні технології дозволяють створювати навіть на невеликій території надзвичайно мальовничі ландшафти, що без сумніву доповнюють та прикрашають будь-який куточок.

Компанія "ЛЕНД ГОЛЬФ" пропонує:

 • будівництво усіх видів міні-гольф площадок: від стаціонарних з бетонною основою, до мобільних з дерева або пластику;
 • розробку концепції проекту;
 • розробку бізнес-плану проекту (для комерційних проектів);
 • проведення аналізу природних факторів місцевості;
 • проведення топографічного аналізу місцевості;
 • розробку ескізного плану міні-гольф площадки;
 • розробку дизайну міні-гольф площадки;
 • організацію та супровід будівництва:
  • підбір підрядчиків,
  • контроль за проведенням земельних робіт,
  • установку дренажної та іригаційної систем,
  • контроль над оформленням ландшафтного дизайну;
 • постачання техніки та обладнання для обслуговування міні-гольф площадки;
 • підбір та навчання персоналу для обслуговування міні-гольф площадки;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Наша продукція буде цікавою як приватним особам, що бажають облагородити свою ділянку привабливим дизайном та залучитись до нового виду спорту, так і для підприємців власників ресторанів, клубів, баз відпочинку, тощо.Існує декілька видів міні-гольф площадок, а також їх комбінацій з елементами полів великого гольфу:

golfcourse "Пітч енд патт" (Pitch & Putt) – це повноцінна гра в гольф, тільки на вкорочених полях. Довжина лунок 20 – 90 м. "Пітч енд патт" – це реальна альтернатива великому гольфу, вимагає менше витрат на будівництво та обслуговування. Відмінність від великого та міні-гольфу у тому, що тут використовуються дві ключки: айрон, та паттер. Даний вид площадок спеціально розроблено для відпрацювання першого та останнього ударів. Часто, це і є найцікавіші моменти гри у гольф. Для початківців – це спосіб плавно перейти від міні до великого гольфу. Крім ігрових параметрів, "пітч енд патт" – це можливість поєднання як штучних елементів ландшафту для оформлення лунки, так і природних об’єктів на площадці "ті".


golfcourse "Драйвінґ рейндж" (Driving Range) – площадка для тренування дальніх та середніх ударів. Удари проводяться зі спеціальних помостів. Є змога спостерігати за дальністю удару, влучністю та траєкторією польоту м’яча. Для найпростішого „драйвінґ рейнджу” достатньо відкритої площадки довжиною 100 метрів. Вкорочений "драйвінґ рейндж" – 10-20 метрів огороджується спеціальною сіткою, в яку проводяться удари. Існують компактні розбірні конструкції сіток, які можна монтувати і в приміщеннях тренувальних комплексів.


golfcourse "Паттінг ґрін" (Putting Green) – площадки з штучним покриттям, що імітують "ґрін" поля великого гольфу. Дані площадки розроблені виключно для відпрацювання останнього удару.


golfcourse "Площадка для чіпа" – призначена для тренування удару „чіп” (chip) – невисокий короткий удар. Гравцю необхідно зі стартової площадки „ті” потрапити м’ячем на „ґрін”, та другим ударом закотити м’яч у лунку. Під час гри використовуються дві ключки: пітчінґ-ведж або сенд-ведж, та паттер. Площа, що необхідна для облаштування даної площадки – 50 – 1000 м2.


golfcourse Ландшафтні міні-гольф площадки – стаціонарні площадки різноманітних форм, розмінів, конфігурацій та рельєфів. Ці площадки вишукано доповнюють існуючий ландшафт та вимагають мінімум витрат на його перепланування. Особливість ландшафтної міні-гольф площадки – наявність бортиків, що обмежують поля.


golfcourse Реалістичні міні-гольф площадки – стаціонарні площадки, що максимально імітують поля великого гольфу, але значно менших розмірів та з штучною травою різних видів, різної довжини ворсу. Дані площадки гармонійно поєднуються з існуючим ландшафтом та виглядають найбільш привабливо. Головна особливість – відсутність бортиків.


golfcourse Пригодницькі міні-гольф площадки – ландшафтні площадки з оригінальним, яскраво вираженим оформленням оточуючого середовища в різних тематичних напрямках: народні казки, дикий захід, джунглі, середньовіччя, інші світи, тощо. На таких площадках можуть використовуватись різноманітні механічні, світлові, звукові та піротехнічні ефекти.


golfcourse Офісний гольф – полем для гри може бути будь-яке офісне приміщення, та коридор. Все що необхідно – це ключка, м’яч, та спеціальна лунка.


golfcourse Модульні міні-гольф площадки – складаються із заготовлених частин, що виготовлені з дерева, пластику або металу. Ці площадки виготовляються різних форм, різних розмірів та різних ступенів складності. Основною перевагою таких площадок є їхня портативність. Інсталяція займає менше одного дня, а розташовуватись вони можуть будь-де.


golfcourse "Крейзі-гольф" (Crazy-golf) – модульні площадки зі складними перешкодами та нестандартним оформленням території. Можуть бути реалізовані як в приміщеннях так і на відкритому просторі.

З питань придбання окремих площадок та для отримання каталогу звертайтесь за офісними телефонами або по e-mail.


великий гольф  /  міні-гольф  /  гольф-тренажери  /  гольф-кари  /  системи поливу  /  гольф-стиль  /  гольф-розваги

міні-гольф для підприємців  /  міні-гольф для гравців  /  модульні конструкції

версія для друку eng   rus   ukr
ТОВ "ЛЕНД ГОЛЬФ"
Україна, м. Київ 04111
вул. Черняховського, 29

+380 (44) 501-2898
+380 (97) 510-0176

info@landgolf.com.ua

golfer
© 2005 - 2018
ТОВ "ЛЕНД ГОЛЬФ"
Made by CASPELLA