На перший погляд міні-гольф може видатись дитячим атракціоном, однак, golfcourse за багатьма чинниками ця гра не поступається таким видам спорту як стрільба, боулінг або більярд за влучністю, теніс та футбол за азартом; гонки формули 1 за досконалістю володіння технікою гри. Головна особливість міні-гольфу полягає у тому, що він кидає однаковий виклик всім гравцям, незалежно від віку, статі чи професійної підготовки, уся родина може брати участь у грі.

Окрім ігрових характеристик міні-гольфу, не менш важливою є можливість створення унікального дизайнерського рішення на Вашій ділянці. Площадку для гри у міні-гольф можна облаштувати використовуючи різноманітні насадження, штучні водойми та інші декорації, що будуть відповідати саме вашому стилю - важко знайти більш доцільне використання вільної території.

Існує безліч комбінацій гри і її легко можна пристосувати як для сімейного відпочинку, так і для професійних тренувань, додаючи елементи гри великого гольфу.Узагальнені правила гри:

golfcourse Суть гри полягає у тому щоб за найменшу кількість ударів закотити м’яч у лунку. Кожен удар рахується як очко. Повна гра включає в себе проходження вісімнадцяти лунок на всіх ігрових полях;

Етикет:

Грайте та вигравайте!ТОВ "ЛЕНД ГОЛЬФ"
Україна, м. Київ 04111
вул. Черняховського, 29

+380 (44) 501-7898
+380 (44) 232-4843
+380 (97) 510-0176

info@landgolf.com.ua