Гра в гольф означає значно більше, ніж просто захоплення новим видом спорту – це залучення до цілком особливої культури: багатої традиціями, естетичної та багатогранної. Це гра, що захоплює з першого удару. Це стиль життя.

Компанія "ЛЕНД ГОЛЬФ" пропонує послуги з дизайну, проектування та будівництва гольф-площадок будь-якої складності на природі та в приміщенні. Сучасні технології дозволяють створювати унікальні площадки, що надзвичайно привабливі як з ігрової, так і з естетичної точки зору. Широкий спектр послуг нашої компанії дозволить Вам підкреслити свою індивідуальність, створити унікальне середовище для активного відпочинку та занять спортом Вашої родини і друзів. А для підприємців гольф - це спосіб зробити вигідне капіталовкладення та започаткувати перспективний бізнес. Особливу увагу хочемо звернути на міні-гольф:

Для гравців

Площадка для гри в міні-гольф - це ідеальна можливість створити на території Вашого приватного будинку, дачі, або навіть у себе в квартирі індивідуальний куточок для серйозних тренувань або цікавий атракціон для активного відпочинку. Крім того, це один з найкращих способів створити мальовничий та унікальний ландшафт на приватній території. Даний розділ допоможе зорієнтуватись у запропонованих рішеннях, а наші фахівці із задоволенням нададуть Вам додаткову безкоштовну консультацію. period

Для підприємців

Якщо Ви є власником елітного клубу, ресторану, бази відпочинку чи просто цікавитесь можливістю вигідного капіталовкладення – зважте перспективу побудови міні-гольф площадки. Крім прибутку безпосередньо від самого атракціону та супутніх послуг (від $25.000 за сезон), це додатковий спосіб збільшення кількості відвідувачів/клієнтів Вашого закладу шляхом підвищення його престижу та репутації. Будемо раді допомогти у виборі оптимального рішення. periodТОВ "ЛЕНД ГОЛЬФ"
Україна, м. Київ 04111
вул. Черняховського, 29

+380 (44) 501-7898
+380 (44) 232-4843
+380 (97) 510-0176

info@landgolf.com.ua